Strona 1 z 1

objawy zapalenia cewki moczowej

: 19 maja 2019, 22:57
autor: Klimka
Jakie są objawy zapalenia cewki moczowej? Macie jakieś sprawdzone informacje?... boje sie że niestety mnie coś złapało :(

Re: objawy zapalenia cewki moczowej

: 20 maja 2019, 6:22
autor: szymon21
Nie znam się, ale wygląda to solidnie. Chyba skorzystam z tego.

Re: objawy zapalenia cewki moczowej

: 22 maja 2019, 9:01
autor: Sylwia
Ogólnie rzecz biorąc infekcje dróg moczowych nie należą do przyjemnych, a objawy często są bolesne i krępujące. Mi ostatnio bardzo pomógł Octenisept w sprayu, który używałam 3 razy dziennie. Objawy były wtedy dużo mniej intensywne, a całe leczenie przebiegło szybciej.

darmowe gry skoki narciarskie 2011

Re: objawy zapalenia cewki moczowej

: 09 cze 2019, 15:10
autor: jimka
Ja ostatnio widzialam super artykul na https://tantumrosa.pl/zapalenie-cewki-moczowej/ - wiele informacji naprawde stamtad wzielam. A no i koniecznie do lekarza, bo to nie ma zartow, moze wplywac na wszystko

Re: objawy zapalenia cewki moczowej

: 30 cze 2019, 4:11
autor: pilka
Jeśli pojawiają się jakieś niepokojące objawy to tylko lekarz. I to urolog, lekarz pierwszego kontaktu nie ma możliwości przeprowadzić dokładnej diagnostyki. Ja mam czesto problemy z układem moczowym, leczę się u dr Gugały w szpitalu Mazovia w Warszawie. Bardzo dobra placówka i jeszcze lepszy lekarz. Dokładnie bada i odpowiednio dobiera leczenie.

Re: objawy zapalenia cewki moczowej

: 17 lip 2019, 13:02
autor: tormund92
Myślę, że z zapaleniem cewki moczowej, to tylko urolodzy sobie poradzę. Zresztą, jest to choroba, z którą mają do czynienia na co dzień. Sama kiedyś miałam problem z pęcherzem i niestety nie było to nic przyjemnego.

Re: objawy zapalenia cewki moczowej

: 20 lip 2019, 15:33
autor: Ofelia
To zapalenie wywołane jest zakażeniem drobnoustrojami a do walki z nimi warto wykorzystać preparat na infekcje intymne jakim jest octenisept. Wystarczy przetrzeć ujście cewki moczowej nasączonym gazikiem, ma on działanie odkażające i antyseptyczne a do tego dostępny jest bez recepty

Re: objawy zapalenia cewki moczowej

: 11 gru 2019, 13:22
autor: mariolle
Ja w okolicy polecam jeszcze klinikę derleta. Przyjmują tam świetni specjaliści w tym urolodzy. Z tego co wiem to szybko umawiają na wizyty. Mam nadzieję, że właśnie tam uda wam się rozwiązać wasze problemy dotyczące zdrowia.

Re: objawy zapalenia cewki moczowej

: 29 lip 2020, 16:24
autor: rafka
Ja bym takiego problemu nie bagatelizowała i nie stosowała nic na własną rękę. Nie wiadomo co będzie najbardziej skuteczne. Chodzi też o to, żeby potem takie infekcje nie nawracały. Wizyta u urologa https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/urolog/ to będzie najlepsza decyzja. Specjalista wdroży skuteczne leczenie, może nawet antybiotyk być potrzebny. Nigdy nie wiadomo.

choroba psychiczna kłamanie

Re: objawy zapalenia cewki moczowej

: 26 wrz 2020, 3:30
autor: Patrycjjaj8323Ś
Z takimi objawami to obligatoryjnie trzeba udać się do specjalisty. Do urologa umówisz się na https://lekarzebezkolejki.pl/. To wygodna sprawa, bo przez neta można wyszukać specjalistę z danego miasta. Wszyscy na jednej stronie, co ułatwia wyszukiwanie i też wybór konkretnego lekarza. Fajnie, ze są takie stronki, jak ta.

Re: objawy zapalenia cewki moczowej

: 30 maja 2024, 10:33
autor: kora
Nie wiem czy wiecie, ale w https://vivomed.pl/ wszyscy pacjenci mogą być pewni, że ich zdrowie jest w dobrych rękach. Zespół urologów dba o każdą osobę, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.