Strona 1 z 1

Czas wolny

: 06 paź 2021, 17:49
autor: parkon
Spędzanie wolnego czasu przy książkach bardzo mnie relaksuje, czytanie to jest to co lubię robić od dawna. Ostatnio kupiłem sobie romans "W otchłani życia" Karczewskiej Magdaleny https://wydawnictwopoligraf.pl/1476/kar ... zycia.html i powiem wam, że było warto.

Re: Czas wolny

: 08 paź 2021, 16:15
autor: komiś
Odkąd mam więcej czasu wolnego, to spędzam go z rodziną i staram się więcej ćwiczyć, jest to dla mnie potrzebne. Ostatnio kupiłem sobie także sterydy https://esterydy.pl/68-tiromel-t3-abdi-ibrahim.html i dla mnie są one odpowiednie, dzięki nim widzę szybsze efekty ćwiczeń.

Re: Czas wolny

: 26 paź 2021, 21:49
autor: Syśka
W wolnym czasie lubię bardzo oglądać firmy najlepiej nowości dlatego wykupiłam sobie netflix premium ze trony https://premium.ihuh.pl/pl/ Dzięki temu oglądam ile chce co chce i to przez cały miesiąc za małą kas. Sami zobaczcie i sami wykupcie pakiet jakie to proste. Polecam

Re: Czas wolny

: 11 lis 2021, 17:24
autor: Baśka
W wolnym czasie lubię relaksować się na basenie. Nic mnie tak nie odpręża jak pływanie. Zwłaszcza w takim miejscu, jak ten hotelowy basen https://www.hotelstbruno.pl/strefa-relaksu/basen . Panuje tu cisza, spokój i atmosfera relaksu. Nie ma żadnego zgiełku, hałasu jak na pływalniach miejskich. W dodatku basen znajduje się w podziemiach zamku, a to potęguje jego wyjątkowość i nadaje szczególnej atmosfery. Ale to można poczuć tylko będąc tam na miejscu.

Re: Czas wolny

: 15 lis 2021, 10:30
autor: Dagmara10
W wolnym czasie zasiadam przed komputer i szukam ciekawych artykułów. Ostatnio trafiłam na artykuł o księgach gości weselnych. Oto link do artykułu https://zwierciadlo.pl/lifestyle/523814 ... selu.read# Taka księga gości po upływie lat staje się wspaniałą pamiątką z tego ważnego wydarzenia. Wykonana jest z drewna i posiada stosowny, okolicznościowy grawerunek. Naprawdę warto postarać się o taką księgę gości. Wypełniona będzie życzeniami, miłymi i ciepłymi słowami i zabawnymi komentarzami.

Re: Czas wolny

: 12 cze 2023, 0:44
autor: mirek76
Witam, poszukuję polecenia instruktora lub szkoły nauki nurkowania, gdyż jest to moja pasja i potrzebuję wsparcia profesjonalistów. Trafiłem ostatnio na https//marcelkorkus.com i szukam opinii na jego temat.

Re: Czas wolny

: 15 paź 2023, 10:33
autor: wikaa
Sama właśnie myślę o tym by zapisać się na kurs pływania dla dorosłych Warszawa https://trimasters.pl/ . Szczerze mówiąc bardzo wiele osób zachwalało sobie to miejsce, tym bardziej, że podejście do klientów jest faktycznie profesjonalne

Re: Czas wolny

: 23 paź 2023, 7:58
autor: Werka
Ja ostatnio wolnego czasu praktycznie mam, ale będąc pracującą mamą tak to już wygląda. Niestety przy małym dziecku nie ma co liczyć na to, by usiąść z książką, czy pójść na samotny spacer.

Re: Czas wolny

: 19 mar 2024, 11:55
autor: elkaaa
Ostatnio zauważyłam, że szkoła pływania w Warszawie, którą znalazłam na stronie https://trimasters.pl/ oferuje bardzo atrakcyjne możliwości. Wydaje się, że mają tam zespół z wyjątkowym doświadczeniem, a ich umiejętności w nauczaniu są szczególnie skuteczne.

Re: Czas wolny

: 21 mar 2024, 17:55
autor: Misre
Cześć! Pragnąłbym zarekomendować Wam serwis suwalki.net świetne źródło wiadomości o lokalnych wydarzeniach, kulturze, gastronomii i wielu innych atrakcjach, jakie Suwałki mają do zaoferowania. Jeśli jesteś zaciekawiony wszystkim, co dzieje się w tej pięknej części Polski, nie możesz przegapić tego portalu. Za jego sprawą będziesz na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami kulturalnymi, koncertami, festiwalami jak i również atrakcjami turystycznymi w regionie. To dedykowane miejsce dla mieszkańców, turystów i wszystkich miłośników Suwałk.

Re: Czas wolny

: 23 kwie 2024, 16:20
autor: sara9932
Co powiecie o tym, aby w czasie wolnym hodować grzyby lub zainteresować się mykologią? Jest to bezpośredni kontakt z naturą, dzięki któremu możecie poznać wiele ciekawych informacji. Są też gatunki, które głównie służą do obserwacji pod mikroskopem, ale to poznacie, zagłębiając się w temat. Na pewno weźcie też pod uwagę gatunek golden teacher , bo jest bardzo interesujący.

Re: Czas wolny

: 14 maja 2024, 9:22
autor: Prikos
Dzień dobry wszystkim! Chciałbym w tej chwili polecić Państwu serwis https://pl13.com.pl/ - polską bazę treści podzieloną na 13 kategorii. Każda obejmuje najlepszej jakości teksty, z jakich można brać inspiracje, rozwiązania oraz pomysły. Znajdziesz w nim nade wszystko wartościowe informacje, praktyczne wskazówki i aktywną społeczność użytkowników serwisu. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie uzyskasz odpowiedzi na różnorodne pytania i zdobędziesz nową wiedzę, musisz odwiedzić PL13!

Re: Czas wolny

: 19 cze 2024, 16:19
autor: Antke
Hej wszystkim. Chcę Państwu zarekomendować stronę Special Trade, na jakiej można odnaleźć informacje z każdej dziedziny życia. To naprawdę niesamowite miejsce dla każdego, kto poszukuje rzetelnych i ciekawych treści w jednym miejscu. Na https://specialtrade.pl/ znajdziecie wpisy na temat techniki, motoryzacji, biznesu, rozrywki, kulinariów a także wiele innych tematów. Strona jest systematycznie aktualizowana, więc zawsze można liczyć na świeże wiadomości oraz nowe trendy. Jeśli do tej pory nie mieliście możliwości odwiedzić tego portalu, to serdecznie Was do tego zachęcam. Jestem przekonany, iż znajdziecie tam mnóstwo wartościowych informacji, które Was zaciekawią i zainspirują.