Strona 1 z 1

firma spedycyjna

: 19 paź 2021, 20:42
autor: modnisia
Witajcie! Zastanawiam się jaką firmę spedycyjną wybrać - potrzebuję transportu międzynarodowego. Jesteście zorientowani może w tym temacie i byście kogoś polecili? Kolejna rzecz - jaki transport wychodzi najbardziej opłacalnie? Drogą morską, czy drogową? Jakie są różnice?

Re: firma spedycyjna

: 30 paź 2021, 22:10
autor: maryśka
Do nas do firmy nie tak dawno wprowadziliśmy https://www.truckonline.pl/ i szczerze mówiąc monitoring okazał się strzałem w dziesiątkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, ponieważ teraz z łatwością możemy sprawdzać lokalizację pojazdów jak i historię tras

Re: firma spedycyjna

: 02 lis 2021, 20:04
autor: savaka
modnisia pisze: ↑19 paź 2021, 20:42 Witajcie! Zastanawiam się jaką firmę spedycyjną wybrać - potrzebuję transportu międzynarodowego. Jesteście zorientowani może w tym temacie i byście kogoś polecili? Kolejna rzecz - jaki transport wychodzi najbardziej opłacalnie? Drogą morską, czy drogową? Jakie są różnice?
Nie jestem za bardzo zorientowana, bo również rozglądam się za taką firmą. Aczkolwiek trafiłam niedawno na artykuł gdzie opisane był czym jest frach morski i sporo się z niego dowiedziałam. Pomoże mi podczas wyboru firmy spedycyjnej

Re: firma spedycyjna

: 08 gru 2023, 12:52
autor: tormund92
Długo szukałem solidnej firmy transportowej, ale https://symlog.eu/spedycja-lotnicza/ okazała się strzałem w dziesiątkę. Znalezienie doświadczonej i klientowi przyjaznej firmy to skarb. Zdecydowanie warto przyjrzeć się ich ofercie, jeżeli również poszukujecie takich usług.