Strona 1 z 1

Filmowanie z drona.

: 26 paź 2019, 20:14
autor: lexyy
Hej, rozglądam się od jakiegoś czasu w sieci za pomysłem na ciekawe pokazanie postępów prac konkretnego obiektu w ciekawy , nowoczesny sposób. Pomysł, który znalazłem na stronie http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-poznan/ moim zdaniem może sprawdzić się rewelacyjnie. Ukazanie czegoś z innego perspektywy pokazuje rzeczy, których nie da się dotrzeć z ziemi. Zanim jednak się zdecyduję chciałby m poznać Wasze opinie na ten temat. Korzystaliście może z takiego rodzaju usług?

Re: Filmowanie z drona.

: 29 paź 2020, 23:44
autor: pliszka
Super sprawa, ale trzeba znaleźć naprawdę dobry sprzęt w atrakcyjnej cenie. Tutaj https://megadron.pl/pl/products/autel-r ... 24642.html sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych. Jest w czym wybierać. Myślę, że warto zainwestować w takie urządzenie, bo można w ten sposób wiele zyskać.

Re: Filmowanie z drona.

: 09 maja 2021, 18:40
autor: gośka
Jeśli chcecie profesjonalnie podejść do tematu, to najlepiej zerknąć sobie tutaj https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/ . Macie tam bowiem namiar na ciekawą firmę, która specjalizuje się w szkoleniach dotyczących dronów. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć i wybrać rozwiązania, które będą w pełni dopasowane do konkretnych potrzeb. Pomyślcie o tym koniecznie.

Re: Filmowanie z drona.

: 03 wrz 2021, 12:09
autor: pawełek
Do każdej pary podchodzimy indywidualnie. Wyróżnia nas pełne zaangażowanie, prawdziwa pasja, atrakcyjne warunki współpracy, nowoczesność, innowacyjność, troska o każdego klienta oraz najwyższa jakość i prawdziwy profesjonalizm. To Wy jesteście dla nas najważniejsi. Zapewniamy pełną satysfakcję oraz zadowolenie. Zapoznaj się z naszą niezwykłą galerią filmową, w której obejrzysz efekty naszej pracy i przekonaj się sam, że naprawdę warto z nami współpracować https://konopny-sklep.pl/invex-remedies!