Do specjalistów lepiej chodzić prywatnie?

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
bahamamama
Posty: 303
Rejestracja: 22 maja 2019, 15:17

Do specjalistów lepiej chodzić prywatnie?

Post autor: bahamamama »

Jak sądzicie?
Czy do lekarzy specjalistów lepiej chodzić prywatnie?
Tutaj https://holsamed.pl/ widziałam stronkę, gdzie piszą więcej na ten temat.
Można się dowiedzieć więcej o takich wizytach w prywatnych gabinetach.
Jestem ciekawa jakie opcje bardziej do Was przemawiają.
Awatar użytkownika
milaczek
Posty: 95
Rejestracja: 07 gru 2019, 15:38

Re: Do specjalistów lepiej chodzić prywatnie?

Post autor: milaczek »

Zdecydowanie. Ja mam kiepskie doswiadczenia jesli chodzi o panstwowa sluzbe zdrowia, wiec jak tylko moge to wybieram prywatnie :) inna jakosc leczenia zupelnie . Ostatnio odkrylam bardzo fajne centrum medyczne https://www.alfamedica.med.pl/ maja tam szereg poradni specjalistycznych . Ja korzystalam z chirurgii jednego dnia,mialam usuwane znamie. swietna opieka. personel przemily z bardzo pozytywnym nastawieniem do pacjenta, lekarze-bardzo dobrzy, doswiadczeni specjalisci
Awatar użytkownika
AgnieszkaM
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:44

Re: Do specjalistów lepiej chodzić prywatnie?

Post autor: AgnieszkaM »

Wedlug mnie prywatnie jest lepiej. Co do profesjonalnej opieki nad osobami starszymi i wymagającymi pomocy rehabilitanta to zapewnia ja Dom Seniora pod Topolami https://podtopolami.eu Moja ciocia miala straszny problem z kolanami ale odkad przebywa w tym miejscu i ma pod reka rehabilitantow to wraca do zdrowia. Budynek jest swietnie dostosowany do mniej samodzielnych seniorow - nie ma zadnych barier architektonicznych.
igła2

Re: Do specjalistów lepiej chodzić prywatnie?

Post autor: igła2 »

milaczek pisze: ↑16 gru 2019, 20:27 Zdecydowanie. Ja mam kiepskie doswiadczenia jesli chodzi o panstwowa sluzbe zdrowia, wiec jak tylko moge to wybieram prywatnie :) inna jakosc leczenia zupelnie . Ostatnio odkrylam bardzo fajne centrum medyczne https://www.alfamedica.med.pl/ maja tam szereg poradni specjalistycznych . Ja korzystalam z chirurgii jednego dnia,mialam usuwane znamie. swietna opieka. personel przemily z bardzo pozytywnym nastawieniem do pacjenta, lekarze-bardzo dobrzy, doswiadczeni specjalisci
to zależy jaki jest problem
Awatar użytkownika
rafka
Posty: 189
Rejestracja: 05 lut 2019, 13:32

Re: Do specjalistów lepiej chodzić prywatnie?

Post autor: rafka »

Według mnie wizyty prywatne u specjalistów nie muszą być regułą. Dużo zależy od tego, czego dotyczy problem. Na przykład mój tata od jakiegoś czasu gorzej słyszy. Dlatego nie ma co zwlekać z wizytą u specjalisty. Dowiedziałam się, że można takie badanie wykonać bezpłatnie. Placówki BRANDvital oferują taką możliwość, a badania przeprowadzają protetycy z wieloletnim doświadczeniem. Jeden z oddziałów mieści się w Warszawie, jest ich siedem w kraju. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie https://aparaty-sluchowe.info/ . Jeśli chodzi o aparaty słuchowe, to mają sprzęt wysokiej klasy, a ceny konkurencyjne. Istnieje też możliwość dojazdu do pacjenta, jeśli stan zdrowia nie pozwala na dojazd do oddziału. Takie podejście to się chwali.
ODPOWIEDZ