Dobra szkoła rodzenia - Łódź

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
Werinka
Posty: 171
Rejestracja: 22 lip 2019, 9:01

Dobra szkoła rodzenia - Łódź

Post autor: Werinka »

Hej,
Czy wybrałyście już dla siebie odpowiednią szkołę rodzenia? Jeśli jeszcze nie i mamy tutaj przyszłe mamy z Łodzi to śmiało mogę polecić Wam abyście zwrócili uwagę na http://centrum-mam.pl/ gdzie będziecie mogły się dobrze przygotować do narodzin maluszka, ale również późniejszej pielęgnacji. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem :)
Awatar użytkownika
Marysia4565
Posty: 36
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:17

Re: Dobra szkoła rodzenia - Łódź

Post autor: Marysia4565 »

Ja chodziłam do szkoły rodzenia w Warszawie przy szpitalu WUM i powiem wam, ze te spotkania bardzo dużo dały.
Awatar użytkownika
rafka
Posty: 189
Rejestracja: 05 lut 2019, 13:32

Re: Dobra szkoła rodzenia - Łódź

Post autor: rafka »

Ja na przykład bardzo się cieszę, że chodziłam do szkoły rodzenia.
Awatar użytkownika
madzik
Posty: 85
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:21

Re: Dobra szkoła rodzenia - Łódź

Post autor: madzik »

Na takich zajęciach można dużo się dowiedzieć. Wiele tematów się porusza. Na takich jednych zajęciach jedna z przyszłych mam zapytała o bankowanie krwi pępowinowej i wywiązała się dyskusja. Sama zaczęłam o tym myśleć, można też w internecie sporo informacji znaleźć. Ostatecznie wybraliśmy z mężem Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. Mają nową ofertę - wrześniowy skok na bank. Dużo można finansowo zaoszczędzić.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Dobra szkoła rodzenia - Łódź

Post autor: Sylwia »

Szkoła rodzenia dobrze może Was przygotować do porodu i opieki nad noworodkiem. Ale wcześniej warto również moim zdaniem przygotować się do samej ciąży. Na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/14- ... darz-ciazy znajdziecie na przykład bardzo fajny kalendarz, w którym szczegółowo została ona opisana, tydzień po tygodniu ;)
ODPOWIEDZ