dobry chirurg stomatolog z Gdyni

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
karolajna
Posty: 53
Rejestracja: 12 cze 2019, 10:17

dobry chirurg stomatolog z Gdyni

Post autor: karolajna »

Moi drodzy potrzebuje pomocy na szybko. Możecie polecić doświadczonego i sprawdzonego chirurga stomatologa z Gdyni ? Muszę na szybko usunąc 2 żeby w tym jedną ósemkę. Lekarz, u którego byłam ostatnio na wizycie jakoś nie wzbudził mojego zaufania więc szukam kogoś innego, z góry dzięki!
Awatar użytkownika
ritaginter
Posty: 61
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: dobry chirurg stomatolog z Gdyni

Post autor: ritaginter »

oj jak ja współczuje, też to ostatnio przerabiałam ( 2 zatrzymane ósemki) pomogła mi pani doktor Renata, którą znajdziesz w klinice Platinum Dent w Gdyni :) zadzwon,terminy są raczej okej także szybko powinna Cię przyjąć :)
Awatar użytkownika
karolajna
Posty: 53
Rejestracja: 12 cze 2019, 10:17

Re: dobry chirurg stomatolog z Gdyni

Post autor: karolajna »

oo bardzo dziękuje za szybką reakcję i info. Już sobie wyguglowałam gdzie to jest, zwiedze przy okazji Plac Górnośląski ;p bede dzwonic w poniedziałek i się dowiem co i jak :) mówisz, ze ta doktor ma doświadczenie jeśli chodzi o ekstrakcje ?
Awatar użytkownika
ritaginter
Posty: 61
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: dobry chirurg stomatolog z Gdyni

Post autor: ritaginter »

okolica spoko :) tak spokojnie możesz zaufać, wyrywa bardzo sprawnie i w sumie znieczulenie jest tak mocne ze nie ma opcji by czuc jakikolwiek bol. Jak ja dałam rade to i Ty dasz, spokojnie :) większej panikary ode mnie chyba nie ma a dr Renata potrafiła mnie jakoś skutecznie ,,ujarzmić " ;) Powodzenia!
Awatar użytkownika
karolajna
Posty: 53
Rejestracja: 12 cze 2019, 10:17

Re: dobry chirurg stomatolog z Gdyni

Post autor: karolajna »

bardzo Ci dziękuje ritaginter za pomoc :) już po bólu, nie sądziałam, ze to wszystko tak sprawnie pójdzie a ja będę mieć już ten ósemkowy problem z głowyt :) było super, totalnie bezboleśnie, tylko na drugi i trzeci dzień po wyrwaniu troche mnie bolało. a tak samo wyrwanie to chwila moment :)
Awatar użytkownika
ritaginter
Posty: 61
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: dobry chirurg stomatolog z Gdyni

Post autor: ritaginter »

no widzisz? mówiłam, ze tak będzie :) fajnie, ze już jesteś po a przy okazji zyskałaś nowego, bardzo dobrego stomatologa :) nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie potrzeba by skorzystać ponownie :)
Awatar użytkownika
karolajna
Posty: 53
Rejestracja: 12 cze 2019, 10:17

Re: dobry chirurg stomatolog z Gdyni

Post autor: karolajna »

no to prawda, nie minęłaś się z prawdą :) teraz i ja bede mogła ich polecać wśród znajomych :) ja to w ogole planuje jeszcze zapisać się tu na wybielanie, ale to jak wylecze wszystkie ubytki :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 311
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:48

Re: dobry chirurg stomatolog z Gdyni

Post autor: kasiakowa06 »

ritaginter pisze: ↑17 lip 2020, 17:13 oj jak ja współczuje, też to ostatnio przerabiałam ( 2 zatrzymane ósemki) pomogła mi pani doktor Renata, którą znajdziesz w klinice Platinum Dent w Gdyni :) zadzwon,terminy są raczej okej także szybko powinna Cię przyjąć :)
No do takiego zabiegu potrzebny jest świetny stomatolog! Polecam Ci kontakt z https://stomo.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ