Ekologia w domu

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
eklerkaa

Ekologia w domu

Post autor: eklerkaa »

Dla mnie ciekawym rozwiązaniem będzie na przykład sprawdzenie, czy i jak ma działać rekuperacja. Sprawdzana została przeze mnie skuteczność wentylacji , ale jeśli nie mam pewności, jak to ma wyglądać, to ja chętnie po prostu się porozumiem. Dlatego warto to omówić. Dajcie znać.
Zosia59

Re: Ekologia w domu

Post autor: Zosia59 »

Każdy ma wpływ na środowisko, dlatego na tyle, na ile to możliwe warto decydować się żyć w przyjaźni z ekologią. Jeśli jeszcze niewiele wiesz na ten temat, zachęcam zajrzeć na stronę pszczolamusibyc.pl gdzie artykułów na ten temat jest sporo. Ja tutaj od jakiegoś czasu regularnie zaglądam :)
miirek

Re: Ekologia w domu

Post autor: miirek »

W poszukiwaniu idealnego rozwiązania dla klimatyzacji trafiłem na https://daikin.konin.pl Zaintrygowała mnie różnorodność produktów i innowacyjne technologie. Wydaje się, że ich klimatyzatory są nie tylko nowoczesne, ale także energooszczędne.
Bana74

Re: Ekologia w domu

Post autor: Bana74 »

Oczywiście każdy w miarę możliwości powinien dbać o środowisko, ale najwięcej krzywdy zawsze wyrządzają firmy. Dlatego jeśli o nich mówimy, to myślę, że warto zajrzeć na stronę: https://www.pszczolamusibyc.pl/blog/esg ... kie-niosa/ . Tutaj można się dowiedzieć sporo wartościowych informacji dzięki którym firma może stać się bardziej EKO :)
Awatar użytkownika
tormund92
Posty: 544
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Ekologia w domu

Post autor: tormund92 »

Ostatnio zastanawiałem się, do kogo mogę się zwrócić w kwestii uzyskania decyzji środowiskowej związanej z ekologią. Słyszałem, że specjaliści z firmy https://www.ekomeritum.pl/decyzja-srodowiskowa/ są bardzo kompetentni, jednak zależy mi na waszych sugestiach. Proszę, podzielcie się swoimi opiniami, będę bardzo wdzięczny.
mikolaj0980

Re: Ekologia w domu

Post autor: mikolaj0980 »

Mówiąc o ekologii w domu, podstawą jest recykling. Poza recyklingiem, od siebie mogę polecić upcykling, który jest na prawdę świetnym rozwiązaniem. Sprawdzajcie informacje na temat upcyklingu w tym miejscu https://naturallybalanced.org/upcykling/
luzak

Re: Ekologia w domu

Post autor: luzak »

Jeśli zastanawiacie się, jak poradzić sobie ze zużytą elektroniką, to koniecznie sprawdźcie ofertę na stronie https://odbiorydomowe.pl/ . Odbierają zużyty sprzęt elektroniczny zupełnie za darmo. Dodatkowo możecie liczyć na to, że wasze zużyte sprzętu zostaną poddane profesjonalnemu przetwarzaniu sprzętu elektronicznego.
kiciek

Re: Ekologia w domu

Post autor: kiciek »

Jeśli macie elektryczne odpady do recyklingu, sprawdźcie ofertę firmy: https://mb-group.pl/. Profesjonalnie zajmują się recyklingiem tych odpadów, oferując kompleksowy proces recyklingu i odzysku surowców wtórnych.
ODPOWIEDZ