Fizjoterapia dla dzieci Warszawa

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
ariel-78
Posty: 19
Rejestracja: 25 mar 2019, 3:10

Fizjoterapia dla dzieci Warszawa

Post autor: ariel-78 »

Gdzie znajdę dobrego fizjoterapeutę dziecięcego w Warszawie? Chciałabym wybrać się z dzieckiem do sprawdzonej osoby, bardzo proszę o podpowiedzi i opinie.
Awatar użytkownika
kora
Posty: 260
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:19

Re: Fizjoterapia dla dzieci Warszawa

Post autor: kora »

W kwestii rehabilitacji polecam zajrzeć na stronęhttp://rehapro.com.pl/ gdzie można znaleźć sporo przydatnych informacji. Warto skorzystać z takiej pomocy, bo dzięki niej można szybciej wrócić do formy.

oczyszczanie wątroby zdrowie
Awatar użytkownika
emka012
Posty: 164
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Fizjoterapia dla dzieci Warszawa

Post autor: emka012 »

Mojemu dziecku fizjoterapia warszawa pomogła bardzo, ponieważ były problemy z nóżką, którą wcześniej była złamana. Na szczęście teraz wszystko jest w porządku, bo trafiliśmy na dobrego lekarza ortopedę oraz na świetnego fizjoterapeutę. Poszukam kontaktu i mogę dać Wam znać.
dżessika

Re: Fizjoterapia dla dzieci Warszawa

Post autor: dżessika »

No niestety, ale dzieci mogą mieć różne problemy, dlatego tak ważne jest, żebyśmy my w miarę szybko reagowali, jak je tylko rozpoznamy. Czyli u mojego chrześniaka jest problem z wymową i dlatego ja się zdecyduję na wizytę z nim tutaj https://cditn.pl/masaz-logopedyczny-gdansk/ . Mam wrażenie, że to będzie dobry krok ku jego zdrowej przyszłości.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Fizjoterapia dla dzieci Warszawa

Post autor: Sylwia »

A czy są wśród nas jacyś fizjoterapeuci, którzy prowadzą własny gabinet fizjoterapii? Jeśli tak, to czy jest u Was stosowana dokumentacja medyczna elektroniczna, czy prowadzicie ją w wersji papierowej? Jak to u Was wygląda? Który sposób jest Waszym zdaniem lepszy?
ODPOWIEDZ