Gotowe detoksy sokowe Nuja

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
Lipka
Posty: 23
Rejestracja: 28 lut 2020, 18:26

Gotowe detoksy sokowe Nuja

Post autor: Lipka »

Kochane, zamierzam zrobić sobie detoks sokowy 5 dni albo dłużej, w zależności od tego jak długo wytrzymam. macie jakieś doświadczenia, wrażenia i porady? Albo może któraś z was też by chciała? razem raźniej ;)
Awatar użytkownika
Dyrdymella
Posty: 9
Rejestracja: 09 lip 2020, 16:23

Re: Gotowe detoksy sokowe Nuja

Post autor: Dyrdymella »

Kilka lat temu byłam na diecie razem z dziewczynami na vitalii i się wspierałyśmy :) Jak planujesz zrobić ten detoks? Może się podłączę. Wcześniej byłam na diecie 1500 kcal
Awatar użytkownika
Lipka
Posty: 23
Rejestracja: 28 lut 2020, 18:26

Re: Gotowe detoksy sokowe Nuja

Post autor: Lipka »

Te detoksy są gotowe do kupienia, zamawia się soki na 3 albo na 5 dni. Łącznie jest 6 soków na dzień. Każdy sok inny w smaku. Mają chyba 100 kcal razem jeśli dobrze pamiętam. Dasz rade na tysiaku kalorii?
Awatar użytkownika
Dyrdymella
Posty: 9
Rejestracja: 09 lip 2020, 16:23

Re: Gotowe detoksy sokowe Nuja

Post autor: Dyrdymella »

W sensie jeden sok 100 kcal czy wszystkie 6 soków ma 1000 kcal? 1000 to mało, ale w sumie latem do zrobienia gdy się ma mniejszy apetyt. Na sokach nigdy nie byłam, chętnie wypróbuję taką dietę, słyszałam pozytywne rekomendacje. wiele gwiazd jest na sokach i chwali
Awatar użytkownika
Lipka
Posty: 23
Rejestracja: 28 lut 2020, 18:26

Re: Gotowe detoksy sokowe Nuja

Post autor: Lipka »

Jeden sok ma plus minus 100 kcal-150 może. Ale jak się pije powoli delektując się każdym łykiem to kubki smakowe sa ogłupiałe i myślą że się dużo spożyło :lol: także im wolniej się pije taki soczek tym dłużej się człowiek czuje najedzony :P jak się wypije na raz to potem głód dokucza
Awatar użytkownika
Dyrdymella
Posty: 9
Rejestracja: 09 lip 2020, 16:23

Re: Gotowe detoksy sokowe Nuja

Post autor: Dyrdymella »

Cześć :) I jak tam, byłaś na tym detoksie? Ja cały czas o nim rozmyślam. Spokoju mi to nie daje :P
Awatar użytkownika
Lipka
Posty: 23
Rejestracja: 28 lut 2020, 18:26

Re: Gotowe detoksy sokowe Nuja

Post autor: Lipka »

Byłam, właśnie w ten weekend (piątek, sobota, niedziela). Powiem Ci że super sprawa, prawie wcale nie chce mi się teraz jeść :) Żołądek mi się skurczył czy co :P a soki bajka da się na nich wytrzymać 3 dni. Nie wiem czy 5 bym dała radę, 3 dni były w sam raz. Może następnym razem rzucę się na głębszą wodę
Awatar użytkownika
Dyrdymella
Posty: 9
Rejestracja: 09 lip 2020, 16:23

Re: Gotowe detoksy sokowe Nuja

Post autor: Dyrdymella »

jak wytrwałaś 3 dni to 5 też byś dała radę. Szczególnie na dobrych sokach. bo na samej wodzie to ciężko :P
Awatar użytkownika
aldra
Posty: 9
Rejestracja: 24 sie 2020, 17:09

Re: Gotowe detoksy sokowe Nuja

Post autor: aldra »

zapytaj dietetyka o takie szczegółowe rzeczy ;)
Awatar użytkownika
Lipka
Posty: 23
Rejestracja: 28 lut 2020, 18:26

Re: Gotowe detoksy sokowe Nuja

Post autor: Lipka »

nie trzeba z każda błahostka biegać do dietetyka :P
Awatar użytkownika
milaczek
Posty: 95
Rejestracja: 07 gru 2019, 15:38

Re: Gotowe detoksy sokowe Nuja

Post autor: milaczek »

ja sobie zamowilam detoks sokowy z https://fitcat.pl/ :) fajna opcja jak komus zalezy na szybkim uzupelnieniu witamin w organizmie, jednak 5 dni to max :)
baśśka

Re: Gotowe detoksy sokowe Nuja

Post autor: baśśka »

Też znam i polecam soki z Nuja. I ja i moja mama robimy sobie za ich pomoca regularnie takie 3 dniowe diety oczyszczające :)
ODPOWIEDZ