Jak pielęgnować związek?

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
kiwi
Posty: 162
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Jak pielęgnować związek?

Post autor: kiwi »

Warto pielęgnować relacje między drugą osobą, żeby związek trwał jak najdłużej. Oczywiście nie w każdym przypadku jest to wskazane. Jeśli tkwimy w toksycznym związku, to należy szybko uwolnić się od takich osób. Tutaj https://www.youtube.com/watch?v=-hBW3qTimL4 jest kanał na YT, gdzie są poruszane przez psychologa klinicznego takie tematy.
Awatar użytkownika
MarBla
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 9:35

Re: Jak pielęgnować związek?

Post autor: MarBla »

Korzystając z internetu szukaj jakichś rozwiązań. Ja tak zawsze robię i się sprawdza.
Prawdziwa mądrość zaczyna się, kiedy przestajesz cytować innych ludzi...
Awatar użytkownika
rafka
Posty: 189
Rejestracja: 05 lut 2019, 13:32

Re: Jak pielęgnować związek?

Post autor: rafka »

W związku bardzo ważne są relacje intymne, często z tego powodu są problemy. Sama to przerabiałam z mężem, kiedy urodził się nasz Kubuś. Ja panicznie bałam się żeby mając malucha w domu, nie zajść w kolejną ciążę, unikałam seksu. Nie, że nie chciałam tylko ta obawa była duża, a z prezerwatywami różnie bywa. Jak przestałam karmić po rozmowie z ginekologiem zdecydowałam się na antykoncepcję. Po badaniach mam dobraną belarę i powiem wam, że to była dobra decyzja. Teraz często pierwsza inicjuję zbliżenie, dużo to nam dało, a zwłaszcza mi.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 24
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:49

Re: Jak pielęgnować związek?

Post autor: Kalanss »

Dbać o partnera. Nie mam tutaj na myśli tylko klasycznego podejścia, mam na myśli także dbanie o sprawy łóżkowe, które często bagatelizujemy i nie zdajemy sobie sprawy z tego jak bardzo są ważne. Prawdę mówiąc nie znam na prawdę szczęśliwego związku bez szczęśliwego życia seksualnego. Otwierajcie się na nowe rzeczy, słuchajcie partnera, poznajcie jego potrzeby, fantazje. Nie pozwólcie nudzie zawładnąć Waszym seksem. Nie macie pomysłów na urozmaicenie seksu? Na szczęście macie mnie :) Zajrzyjcie koniecznie tutaj https://rozkoszna.pl/natelizm-przyjemno ... enetracji/ i przeczytajcie uważnie ten artykuł.
Awatar użytkownika
IrkaNil
Posty: 155
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:42

Re: Jak pielęgnować związek?

Post autor: IrkaNil »

Na pewno warto skutecznie podwyższyć temperaturę podczas intymnych zbliżeń i tutaj świetnie sprawdza się seksowna bielizna. W ich przypadku możecie liczyć na profesjonalne wsparcie obsługi, szeroką gamę wzorów oraz wymiarów, więc bez problemów dobierzesz ją do potrzeb i będziecie mogli liczyć zdecydowanie na jedne z najlepszych cen. Jedyną wadą jest trochę długi okres realizacji, ale i tak do zaakceptowania według mnie.
Awatar użytkownika
legend
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:26

Re: Jak pielęgnować związek?

Post autor: legend »

Nie ma na to jednej reguły, która by się sprawdzała, ale na przykład warto postawić na coś takiego jak zwiększanie satysfakcji seksualnej. W końcu ta sfera ma bardzo dużo do powiedzenia w związkach. Można kombinować samodzielnie, albo z takimi https://eropteka.pl/kategoria/produkty/akcesoria/bdsm/ akcesoriami. Grunt, by było dobrze.
Awatar użytkownika
andreya
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:38

Re: Jak pielęgnować związek?

Post autor: andreya »

zaufanie to podstawa.
ODPOWIEDZ