konstrukcja dachu

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
Dolina
Posty: 103
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:45

konstrukcja dachu

Post autor: Dolina »

Zależy co trzeba zrobić. Ja musiałem wymieniac konstrukcję dachu więc tylko współpraca z firmą wchodziła w grę. Zdecydowałem się na wymianę starej więżby na nową więc takie prace tylko firma mogła wykonać. Wiązary wraz z montażem zamówiłem od WPW Invest http://wpwinvest.pl/oferta/wiazary-drewniane . To firma produkująca wiązary w technologii płytek kolczastych. Tego typu konstrukcja jest solidna i trwała na lata.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 311
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:48

Re: konstrukcja dachu

Post autor: kasiakowa06 »

Dolina pisze: ↑27 gru 2019, 18:29 Zależy co trzeba zrobić. Ja musiałem wymieniac konstrukcję dachu więc tylko współpraca z firmą wchodziła w grę. Zdecydowałem się na wymianę starej więżby na nową więc takie prace tylko firma mogła wykonać. Wiązary wraz z montażem zamówiłem od WPW Invest wpwinvest.pl/oferta/wiazary-drewniane . To firma produkująca wiązary w technologii płytek kolczastych. Tego typu konstrukcja jest solidna i trwała na lata.
Jesteś zadowolona? :) Bo u mnie taki dach, czyli również wiązary, stawiali panowie z http://wiazary-kratowe.pl/ i wszystko jest OK

Obrazek
ODPOWIEDZ