Leczenie niepłodności

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:58

Leczenie niepłodności

Post autor: fiona45 »

Mam problemy zdrowotne, związane z niepłodnością. Pragnę bardzo dziecka, ale ciągle nie udaje się. Różne diety, leki i nic. Słyszałam o klinice leczenia niepłodności w Łodzi Gameta , która leczy różnymi metodami np. tą https://gameta.pl/leczenie-nieplodnosci ... iem-dawcy/ . Co o tym sądzicie sprawdzi się? Może ktoś miał już taki problem wcześniej i coś poradzi?
Awatar użytkownika
astres
Posty: 454
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:25

Re: Leczenie niepłodności

Post autor: astres »

wejdz tutaj a dowiesz sie wiecej! https://www.alleeex.eu
Wróżka

Re: Leczenie niepłodności

Post autor: Wróżka »

Program Oncofertility oferuje kompleksowe wsparcie dla osób, które na skutek leczenia onkologicznego mogą stracić płodność. Inicjatywa ta, opisana na https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... plodnosci/ jest szczególnie ważna, ponieważ diagnoza raka często przychodzi niespodziewanie, a czas na podjęcie decyzji o zabezpieczeniu płodności jest ograniczony. Specjaliści zajmujący się onkofertylnością pomagają pacjentom w nawigacji po dostępnych opcjach, oferując im wsparcie na każdym etapie procesu. Współpraca z doświadczonym zespołem daje większą pewność w podejmowaniu ważnych decyzji.
ODPOWIEDZ