nagła chrypka u dziecka

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
rafka
Posty: 189
Rejestracja: 05 lut 2019, 13:32

nagła chrypka u dziecka

Post autor: rafka »

Wiem, że z dziećmi tak często jest, że kładą się spać zdrowe, a wstają chore. Moja Zuzka dzisiaj z chrypką wstała. Nie wiem co to może być, w ciągu dnia jak się rozgadała to trochę lepiej. Zobaczę jutro jak wstanie, czy to powód do niepokoju?
Awatar użytkownika
pilka
Posty: 116
Rejestracja: 31 sty 2019, 17:04

Re: nagła chrypka u dziecka

Post autor: pilka »

Chrypka najczęściej jest nieszkodliwa na szczęście :) dwa trzy dni i powinno przejść, chyba że utrzymuje się około dwóch tygodni to już warto się pokazać lekarzowi. Tutaj zobacz jest artykuł o takiej chrypce u dzieci https://tantumverde.pl/blog/chrypka-u-d ... -niepokoju są porady co dokładnie wtedy robić i kiedy się zacząć martwić. Czekaj spokojnie do tygodnia bez nerwów.
Awatar użytkownika
madzik
Posty: 85
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:21

Re: nagła chrypka u dziecka

Post autor: madzik »

Takiej chrypki też nie można lekceważyć, jeśli nie ustąpi po kilku dniach. Wtedy lepiej skonsultować się z dobrym pediatrą https://scanmed.pl/specjalizacje/pediatria , żeby być pewnym że wszystko jest w porządku.Ewentualnie włączyć jakieś dodatkowe leczenie.
ODPOWIEDZ