Operacja zaćmy

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
mariolle
Posty: 374
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:48

Operacja zaćmy

Post autor: mariolle »

Czy ktoś z was zdecydował się na operację zaćmy? Czy to faktycznie jest koniecznością?
Awatar użytkownika
kora
Posty: 239
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:19

Re: Operacja zaćmy

Post autor: kora »

Też bałam sie jakiegokolwiek zabiegu na oczy...a niestety mam - a raczej miałam zaćmę. no i tutaj znalazlam pomoc w https://cmp.med.pl/cmp-lomianki/ , gdzie nie dość ze udzielili mi odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie kwestię. Jeśli masz jakieś problem, to warto umówić się na wizytę i nie zwlekać z tym.
Awatar użytkownika
aleAleksandra
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:38

Re: Operacja zaćmy

Post autor: aleAleksandra »

W kwestii chorób oczu polecam przychodnię w Warszawie https://optomedica.com.pl/, w której wykonasz szczegółowe badania. Doświadczony sztab specjalistów przeanalizuje wyniki i wdroży ewentualne leczenie. Jest to miejsce skierowane dla osób z problemami okulistycznymi.
Awatar użytkownika
calineczka
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:26

Re: Operacja zaćmy

Post autor: calineczka »

Zależy w jakim stanie jest Twoje oko. Jeśli przejrzysz budowę oka https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/budowa-oka i zapoznasz się co się w nim dzieje, gdy chorujesz na zaćmę, to zrozumiesz, że zabieg jest konieczny. W pierwszych stadiach się go nie robi, ale warto badać się cyklicznie. Twój lekarz powie ci, w którym momencie musisz się udać na operację.
mał

Re: Operacja zaćmy

Post autor: mał »

Witajcie. Wiem doskonale, że w każdym przypadku czy to po urazie czy operacji bardzo ważna jest rehabilitacja aby móc wrócić w pełni do dawnej sprawności. Dlatego też przede wszystkim najpierw muszę udać się do neurochirurga który takie zabiegi mi dobierze. I tak też udałam się do CM Gamma na Żoliborzu na ul. Broniewskiego 3 w Warszawie gdzie mają takich specjalistów. Także warto tam się udać gdyż całkowitą diagnostykę odbyłam tam raz dwa

reklamacje lg
ODPOWIEDZ