Opieka dla osób starszych

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
teosia
Posty: 204
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Opieka dla osób starszych

Post autor: teosia »

Znajomy z dzieciństwa od roku jest w https://www.familia.lodz.pl/ . Bardzo sobie chwali, a ja też już w sumie źle się czuję, kiedy biega wokół mnie najbliższa rodzina. Widzę, ile wysiłku ich to kosztuje. Postanowiłam się tam przenieść, no albo w takie miejsce. Znajomy bardzo chwali, ale szukam jeszcze innych opinii.
Awatar użytkownika
Tasha
Posty: 102
Rejestracja: 25 sty 2020, 16:43

Re: Opieka dla osób starszych

Post autor: Tasha »

Zdarza się tak, że osoby w podeszłym wieku tracą apetyt, wiem z doświadczenia, tak jest w moją babcią. Kupuję dla niej w aptece DOZ drink Fresubin https://zywieniemaznaczenie.pl/fresubin-protein/ dodający energii, ze sporą porcją białka.
Awatar użytkownika
lexyy
Posty: 103
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:27

Re: Opieka dla osób starszych

Post autor: lexyy »

Moim zdaniem najlepszą opieką dla seniorów jest wynajęcie opiekunki . W Polsce nie jest to zbyt popularne zajęcie, jednak na terenie Niemiec cieszy się sporym zainteresowaniem. Wielu rodaków decyduje się na wyjazd i podjęcie się takiego zawodu. Ostatnio na stronie https://wykwalifikowanaopiekunka.pl/czy ... znaczenie/ znalazłem wiele wartościowych dla mnie artykułów.
ODPOWIEDZ