Organizacja pogrzebu

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
Modnakobieta
Posty: 175
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:46

Organizacja pogrzebu

Post autor: Modnakobieta »

Wiem, że organizacja pogrzebu w żadnej sytuacji nie jest sprawą prostą. Trzeba pamiętać o wielu sprawach a jest nam ciężko, wiec dobry zakład pogrzebowy to podstawa. Mozesz skorzystać z pomocy tego zakładu http://jozefgorecki.pl/ , bo wykazują się bardzo duzym profesjonalizmem i empatią.
luśka

Re: Organizacja pogrzebu

Post autor: luśka »

to prawda, nic przyjemnego.. dla niektorych to wrecz traumatyczne przezycie, dlatego cale szczescie, ze są zaklady pogrzebowe ktore pomagaja to wszystko ogarnac. My w Żarowie mamy zaklad pogrzebowy Gloria, dwa razy juz korzystalam z ich uslug, pelen profesjonalizm, kompleksowe podejscie
kębert

Re: Organizacja pogrzebu

Post autor: kębert »

Też ostatnio musiałam zorganizować ceremonię pogrzebową. Dużą pomoc otrzymałam w zakładzie pogrzebowym http://www.charonelblag.pl/ Jeżeli mieszkacie na terenie Elbląga lub okolic to polecam wam się do nich zgłosić. Na pewno wam pomogą.
danuś

Re: Organizacja pogrzebu

Post autor: danuś »

My korzystaliśmy z usług zakładu usług pogrzebowych Piotra i Gabrieli Bączyk https://firmapogrzebowa-piotr.pl/uslugi/ oni oferują kompleksową obsługę pogrzebów w dwóch punktach: w Sosnowcu jako Zakład Pogrzebowy „Fenisk” i w Katowicach jako Zakład Pogrzebowy „Piotr”. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, znają się na tym, co robią, są rzetelni, terminowi i kompetentni, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.
żonatyJaś

Re: Organizacja pogrzebu

Post autor: żonatyJaś »

Dla mojej rodziny dużą pomocą i wsparciem był ten zakład pogrzebowy tu https://www.elizjum-warszawa.pl/ Załatwili wszystkie dokuenty potrzebne do kremacji zwłok, pomogli wyborze trumny, a następnie odpowiedniej urny. Przygotowali całą uroczystość pogrzebową.
Dla waszej informacji ten zakład pogrzebowy działa przez siedem dni w tygodniu. Dane kontaktowe na stronie. Oczywiście - obyście nie musieli szybko z nich korzystać.
ODPOWIEDZ