ośrodek terapii

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
agnieszka
Posty: 15
Rejestracja: 01 lut 2019, 17:15

ośrodek terapii

Post autor: agnieszka »

Mój syn wpadł w depresje po rozstaniu z narzeczoną i zalewa swoje smutki alkoholem i kawą na przemian. Ten stan trwa już od 2 lat i nadal nie może się pozbierać. Przyprowadziłam do niego psychologa, ale nie miał ochoty z nią rozmawiać i wizyta odbyła się w zupełnej ciszy:( zastanawiam się, jak mu pomóc? Słyszałam, że istnieje Ranking ośrodków terapii, gdzie za sprawą kilku kliknięć jestem w stanie odnaleźć dla niego pomoc w pobliżu miejsca zamieszkania. Jednak czy to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
Klimka
Posty: 114
Rejestracja: 27 lut 2019, 9:38

Re: ośrodek terapii

Post autor: Klimka »

Nie brzmi to najlepiej :( No ale niestety jesteśmy tylko ludźmi i tak się zdarza. Mój ojciec po rozwodzie też się załamał i sięgnął po kieliszek. Jak chcecie to tu macie namiary na ośrodek w którym, się leczył http://tratwa-osrodek.pl/
Awatar użytkownika
Ofelia
Posty: 26
Rejestracja: 20 lip 2019, 8:03

Re: ośrodek terapii

Post autor: Ofelia »

Ja też kiedyś myślałam, że wódka pomoże mi na każdy problem i tak zaczął się mój koszmar. Straciłam przez alkohol męża bo nie wytrzymał mojego ciągłego chlania i mnie zostawił. Dopiero jak obudziłam się na ławce w parku zrozumiałam, że sięgnęłam dna i poprosiłam o pomoc. Siostra zawiozła mnie do Ośrodka terapii uzależnień Nefo w Wichulcu i teraz jestem po 6 tygodniowym leczeniu. Terapeuci są dobrej myśli i ja też wierzę, że wytrwam w trzeźwości
Awatar użytkownika
AgnieszkaM
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:44

Re: ośrodek terapii

Post autor: AgnieszkaM »

Najlepiej zgłosić się do prywatnego ośrodka. Tam pracują bardzo dobrzy terapeuci, nie ma tłumów, grupy są kameralne i każdy jest traktowany indywidualnie. (polecam przyjrzeć się Medox http://medox.org.pl/ ) Nic nam nie szkodzi, nie będziemy widnieli jako alkoholicy, bo takie ośrodki pozwalają na anonimowość.
ofiś

Re: ośrodek terapii

Post autor: ofiś »

Wybór ośrodka terapii jest bardzo ważny aby leczenie było skuteczne i przyniosło zamierzone efekty. Jednym z najlepszych ośrodków leczących uzależnienie od alkoholu w naszym kraju jest ośrodek Forest. Umieszczony jest w otoczeniu jeziora i lasów dzięki czemu podopieczni mogą w ciszy i spokoju podjąć leczenie.

brink renovent medium
Mikuś

Re: ośrodek terapii

Post autor: Mikuś »

Już nie raz się przekonałam, że samemu nie poradzimy sobie z walką z danym uzależnieniem., Dlatego też taki pobyt w ośrodku leczenia uzależnień jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Więc szukałam takiego dobrego ośrodka i znalazłam ośrodek Mental Relax w którym to mogłam na spokojnie podjąć walkę z uzależnieniem. Do tego dostęp do terapeutów pomógł mi niezwykle. Także teraz już wiem, że pobyt w takim ośrodku to bardzo dobry wybór.
Kryśka

Re: ośrodek terapii

Post autor: Kryśka »

Alkohol potrafi zepsuć życie, dlatego najważniejsze jest teraz, aby jak najszybciej przekonać syna do leczenia. Rozważaliście już może wszywkę alkoholową? Jeśli nie, to polecam zapoznać się z tym tematem na https://esperalwroclaw.com/esperal-wszy ... leslawiec/. Zastosowanie wszywki alkoholowej jest jedną z najskuteczniejszych metod terapii alkoholowej. Polega ona na implantacji tabletek Esperal, zawierających substancję antyalkoholową. Czas zabiegu szacuje się na około trzydzieści minut, do których zalicza się przygotowanie do zabiegu, zaszycie alkoholowe oraz opiekę po zabiegu.
ODPOWIEDZ