Osteoporoza

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Osteoporoza

Post autor: Kamilla36 »

Ostatnio u mojej babci zdiagnozowano osteoporozę. Bardzo się o nią martwię, gdyż wiem jak przebiega ta choroba. Słyszałam, że istnieje dieta na osteoporozę. Wzmacnia ona kości, dzięki czemu choroba nie jest uciążliwa. Dużo na ten temat jest na blogu kcalmar. Co o tym myślicie? Dieta pomoże mojej babci?
Awatar użytkownika
Ojemo45
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 0:53

Re: Osteoporoza

Post autor: Ojemo45 »

Korzystałem z tego i również polecam. Jak najbardziej sprawdzone rozwiązanie.
Nie ma powodu, żeby mówić prawdę, kiedy tak łatwo kłamać.
Awatar użytkownika
rafka
Posty: 189
Rejestracja: 05 lut 2019, 13:32

Re: Osteoporoza

Post autor: rafka »

A czytaliście może tego bloga https://www.zaufane-apteki.pl/blog/leki ... e-287.html ? Osteoporoza to duży problem, dlatego dobrze wiedzieć jak podejść do problemu i jakie suplementy należy wtedy przyjmować. Dowiecie się też z niego jakie są przyczyny i czynniki ryzyka pojawienia się osteoporozy. Przydatna może być taka wiedza :)
Awatar użytkownika
calineczka
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:26

Re: Osteoporoza

Post autor: calineczka »

W przypadku osteoporozy dieta jest niezwykle istotna. Więcej można się dowiedzieć na stronie https://calperos.pl/o-osteoporozie. Codziennie należy dostarczać odpowiednią dawkę wapnia oraz witaminy D3. Moja babcia wspomaga się dodatkową suplementacją, którą warto także wdrożyć przy wczesnej profilaktyce.
ODPOWIEDZ