Praca w domu

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
modna9
Posty: 262
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:22

Praca w domu

Post autor: modna9 »

Planujesz rozpoczęcie pracy w swoim własnym domu? Zaplanuj także kwestie związaną z przygotowaniem wszystkich elementów takich jak własne biuro. Polecam zatem zajrzeć na http://papierowo.pl/blog/gabinet-w-domu-czyli-home-office-w-najlepszym-wydaniu i zainspirować się dostępnymi tam propozycjami co do gabinetu w domu.
Awatar użytkownika
pliszka
Posty: 134
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:00

Re: Praca w domu

Post autor: pliszka »

Bez problemu można znaleźć taką pracę. Tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy/lubelskie/ można sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Wielu pracodawców preferuje teraz pracę w domu, bo niewątpliwe jest to bezpieczne rozwiązanie. Poza tym wygodne dla pracownika, bo nie musi dojeżdżać do pracy.
Awatar użytkownika
rannyptaszek
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2020, 12:25

Re: Praca w domu

Post autor: rannyptaszek »

Chyba lepiej zacząć od znalezienia pracy a potem można urządzać biuro ;) swoją drogą jeśli ktoś ma taki fach i jest mało osób na rynku w jego specjalizacji (np IT) to raczej nie ma problemu żeby się dogadać pracować zdalnie
ODPOWIEDZ