Przychodnia zdrowia online?

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
ania3

Przychodnia zdrowia online?

Post autor: ania3 »

kochani gdzie znajdę przychodnię online tak żeby w razie nagłych zachorowań umówić sie online i mieć możliwosc pobrania recepty na leki? Będe wdzięna za każde polecenie, bo nieraz jest tak ze choruje mi syn w sobotę
aneczka-1987

Re: Przychodnia zdrowia online?

Post autor: aneczka-1987 »

Jeśli szukasz online to sporo teraz jest dostępnych, ale wiadomo najlepiej wybrać tę która się sprawdza i ma dobre opinie. Dla mnie taką jest np med24, bo oprócz lekarzy specjalistów można również przedłużyć ereceptę :)
Alinka45

Re: Przychodnia zdrowia online?

Post autor: Alinka45 »

no ja na medzie do tej pory tylko erecepty przedłużałam na leki które biorę na stałe :) nie korzystałam jeszcze z usług lekarzy ale jak bede miała okazję to skorzystam bo często przychodza mi kody rabatowe na smsa :)
landrynaa45

Re: Przychodnia zdrowia online?

Post autor: landrynaa45 »

o nie słyszałam jeszcze o med24 ale wygląda obiecująco, na pewno spróbuję kiedy następnym razem rozłozy mnie zapalenie oskrzeli. a jak z wystawianiem erecept na antykoncepcję nie ma z tym problemu w tej aplikacji?
porke

Re: Przychodnia zdrowia online?

Post autor: porke »

powiem wam że ja mam problem - dostałam receptę i okazuje się że leku nie ma w aptece ani w hurtowniach. Recepta otwarta więc nie mogę iść nigdzie indziej, no paranoja. Chyba sobie zadzwonię do tego med24 i umówię konsultacje z ginekologiem tak żeby dał mi jakiś inny lek.
ODPOWIEDZ