Psycholog dla dziecka

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
sknerus
Posty: 69
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:09

Psycholog dla dziecka

Post autor: sknerus »

Im szybciej wybierzecie się do dobrego specjalisty po pomoc, tym lepiej dla Was. Z dziećmi też nie ma żartów - polecam takie miejsce jak http://centrum-futurum.pl/ w Łodzi. Jest to poradnia psychologiczno-pedagogiczna, gdzie pracują naprawdę świetni specjaliści.
Awatar użytkownika
gina
Posty: 74
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:38

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: gina »

Tu macie też namiar na inną placówkę: https://poznanie-psychoterapia.pl/terap ... mlodziezy/. Oni również mają w swojej ofercie terapię dla dzieci i młodzieży.
Awatar użytkownika
imprezowiczka
Posty: 41
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:26

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: imprezowiczka »

A co powiecie na wizytę w Poradni Salomon? Poradnia ta znajduje się w Łodzi, a więcej na ten temat znajdziecie na stronie http://www.poradniasalomon.pl/. Moim zdaniem warto bliżej się zainteresować tematem.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 22
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:29

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: wiola438 »

Jedna praca z dziećmi wymaga sporego doświadczenia, zachęcam do kontatu z kliniką Psychomedic https://psychomedic.pl/ - specjalizują się w terapii dzieci i młodzieży
Awatar użytkownika
orzeszek
Posty: 71
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:52

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: orzeszek »

Praca z młodzieżą czy też z osobami starszymi bywa o tyle trudniejsza, że bardzo trudno jest dotrzeć do takiej młodzieży. Już samo wspomnienie o psychoterapii wzbudza w nich niechęć a co dopiero udanie się tam. Ale bardzo ważne jest to, gdy widzimy iż coś się złego dzieje z naszym dzieckiem. W takich przypadkach nie ma na co czekać. Bardzo dobrego psychoterapeutę znajdziecie również tutaj http://psychoterapeutawejherowo.pl/
anęrtia

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: anęrtia »

Jeżeli rozglądacie się za porządną poradnią psychologiczno-pedagogiczną, w której pomagają dzieciom to polecam wam zgłosić się do https://www.fundacjameritum.com/ Tam na pewno pomogą waszym dzieciom. Placówka ta znajduje się w Sosnowcu więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.
Awatar użytkownika
mariolle
Posty: 374
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:48

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: mariolle »

Co do pomocy psychologa, to jestem bardzo ciekawa, czy ktoś z was korzystał z tej platformy https://wetalk.pl/ ? Słyszałam do tej pory wiele pochlebych opinii na jej temat, ale chciałabym poznać rownież wasze zdanie na ten temat.
Elżbieta

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Elżbieta »

Normalna sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz zasugerować, byście dobrze zastanowili się nad tym, co mogłoby okazać się dla Was najlepszym wyborem w kontekście pomocy psychologicznej, którą moglibyście otrzymać. Na pewno warto byłoby już teraz zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i samemu przekonać się, co realnie zrobić w kontekście poprawy Waszego samopoczucia. To ważny aspekt, więc nie lekceważcie tego tematu.
Awatar użytkownika
astres
Posty: 454
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:25

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: astres »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://kulepszemu.pl/konsultacje-psych ... -warszawa/
Tośka21

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Tośka21 »

Chodzi zawsze o to, by zawsze decydować się na takie rozwiązania, które będą dla Was najkorzystniejsze pod kątem rozwiązania kryzysu. Myślę, że dobrym pomysłem na pewno mogłoby być skorzystanie z możliwości, jakie stwarza Klinika Psychomedic i ich terapie. W https://psychomedic.pl/psychiatra-wroclaw/ znajdziecie na pewno możliwości, by poradzić sobie w życiu.
ODPOWIEDZ