Psycholog dziecięcy Łódź

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
sknerus
Posty: 70
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:09

Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: sknerus »

Potrzebny jest mi dobry psycholog dziecięcy Łódź. Będziemy się niedługo rozwodzić z mężem, a wiem, jak dzieciaki potrafią to przeżywać dlatego chciałabym córce zapewnić terapię u specjalisty. Wiecie coś na temat Centrum Futurum w Łodzi: http://centrum-futurum.pl/?
Awatar użytkownika
modnisia
Posty: 121
Rejestracja: 31 sty 2019, 16:41

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: modnisia »

Niestety nie .Jedyne co słyszałam to o krakowskiej placówce https://www.centrumdobrejterapii.pl/ , gdzie też są prowadzone terapie dla dzieci z problemami. Polecam się zapoznać z ich ofertą
Awatar użytkownika
Kasia9221
Posty: 37
Rejestracja: 31 sty 2019, 21:37

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Kasia9221 »

Dobrych psychologów mają w PsychoMedic (nr telefonu 42 644 44 44). Z dziećmi temat jest dużo trudniejszy więc nie wolno zwlekać trzeba od razu działać i udać się do specjalisty.
Awatar użytkownika
teosia
Posty: 204
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: teosia »

Faktycznie Psychomedic to świetna klinka. Mają na miejscu wielu specjalistów. Poza tym nie trzeba u nich korzystać z porady w gabinecie. Oferują też wizyty domowe i konsultacje video - a takie opcje przy dziecku mogą być lepszym wyjściem. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ jest więcej informacji o klinice. Warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
ramonka
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:02

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: ramonka »

Popieram wcześniejszą wypowiedź. Ma on w zupełności rację.
Na świecie bowiem ma się do wyboru tylko samotność lub pospolitość.
Awatar użytkownika
astres
Posty: 454
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:25

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: astres »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://kulepszemu.pl/psychoterapia-wola/
ODPOWIEDZ