Psychoterapia indywidualna w Krakowie

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
Kasieńka30
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:16

Psychoterapia indywidualna w Krakowie

Post autor: Kasieńka30 »

Cześć! Zastanawiam się czy warto by było wybrać się na psychoterapię indywidualną w Krakowie. Mam sporo nieprzepracowanych emocji, którymi chciałabym się z kimś podzielić. Co myślicie o psychoterapeutach z poradni Synapsa? Warto się tam wybrać?
Awatar użytkownika
Tadea
Posty: 12
Rejestracja: 29 cze 2019, 1:26

Re: Psychoterapia indywidualna w Krakowie

Post autor: Tadea »

Pewnie, że warto! Synapsa to sprawdzony ośrodek psychoterapeutyczny. Kiedyś chodziłam tam na terapię i dzięki temu teraz czuję się dużo lepiej. To była świetna decyzja.
Awatar użytkownika
ritaginter
Posty: 61
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: Psychoterapia indywidualna w Krakowie

Post autor: ritaginter »

ja mam bardzo pozyttywne doświadczenia jeśli chodzi o taka indywidualna psychoterapie. ciesze sie, ze sie na nia zdecydowalam, gdyby nie to pewnie do dzis walczylabym ze soba, mialabym leki czy stany depresyjne. u mnie te problemy byly zwiazane i z nadwaga ( zajadalam stres) i z praca. skorzystalam z pomocy specjalistow z poradni Rymkiewicz System ( Wrocław), pomagali mi online ( mieszkamm w stolicy ). grunt to dac sobie czas i zaufac osobie, ktora taka terapie prowadzi. nic nie zmieni sie na lepsze w ciagu jednego spotkania ale to zawsze poczatek - dobry poczatek nowego zycia.
ODPOWIEDZ