Seks i co dalej?

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
rafka
Posty: 189
Rejestracja: 05 lut 2019, 13:32

Re: Seks i co dalej?

Post autor: rafka »

Moje zdanie jest takie, że jeśli występuje jakikolwiek problem czy to dla mężczyzny czy dla kobiety to trzeba się starać go skutecznie rozwiązać. Moim problemem był stres jeśli chodzi o seks, a dokładnie o to żeby nie zaliczyć wpadki. Z prezerwatywami bywa różnie. Dlatego teraz ja się zabezpieczam, mam belarę i zadowolona jestem. Libido ok, seks dużo przyjemniejszy, bez stresu. Teraz mogę powiedzieć, że sprawia mi dużo przyjemności.
Wiołka

Re: Seks i co dalej?

Post autor: Wiołka »

rafka pisze: ↑23 mar 2021, 19:41 Moje zdanie jest takie, że jeśli występuje jakikolwiek problem czy to dla mężczyzny czy dla kobiety to trzeba się starać go skutecznie rozwiązać. Moim problemem był stres jeśli chodzi o seks, a dokładnie o to żeby nie zaliczyć wpadki. Z prezerwatywami bywa różnie. Dlatego teraz ja się zabezpieczam, mam belarę i zadowolona jestem. Libido ok, seks dużo przyjemniejszy, bez stresu. Teraz mogę powiedzieć, że sprawia mi dużo przyjemności.
U nas problemem był strach przed wpadką. Skończył się kiedy dowiedzieliśmy się ze strony Kliniki Stonava, że to nie jest sytuacja bez wyjścia, a ciążę można bezpiecznie usunąć chociażby w Czechach.
Łukasz

Re: Seks i co dalej?

Post autor: Łukasz »

Portal na którym jest wiele materiałów erotycznych to https://gogogirl.pl/all/mazowieckie/radom znajdziecie tutaj też ogłoszenia towarzyskie kobiet i mężczyzn z całej Polski. Na tym serwisie jest wiele materiałów, zdjęć filmików. Sprawdźcie jeśli chcecie.
Tośka21

Re: Seks i co dalej?

Post autor: Tośka21 »

Czy miał może ktoś z Was takie doświadczenia, że problemy z potencją udało się zwalczyć regularnym przyjmowaniem suplementów diety dedykowanym dla mężczyzn? Dokładniej mam na myśli coś takiego https://ktomalek.pl/suplementy/potencja/cs-27/1 . Wiem, że duże znaczenie ma również styl życia, używki, ale wiadomo, że jak ktoś już się bierze za siebie, to oczywiście o to też stara się zadbać.
pokiśar

Re: Seks i co dalej?

Post autor: pokiśar »

U mnie były małe problemy ze stosunkami, ale już sobie poradziłem. Leki na potencje https://esterydy.pl/libido/ to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć, gdyby nie one, to na pewno nie poszłoby aż tak dobrze. Według mnie warto sobie jakoś pomagać, jeśli jest to możliwe.
ArekRąl

Re: Seks i co dalej?

Post autor: ArekRąl »

A to muszą być od razu leki? Na przykład coś takiego: https://gabinetfenix.pl/zdrowie/3-natur ... -potencji/ PO prostu naturalne rozwiązanie. Na przykład wyeliminowanie problemów ze stresem. On przecież na libido i potencję ma kolosalny wpływ. Poszukać najpierw przyczyny problemu:]
klimkaś

Re: Seks i co dalej?

Post autor: klimkaś »

Ostatnio przekonałem się, że zakupy online to prawdziwa wygoda. W szczególności, https://lovita.pl/ ma ogromny wybór bielizny, więc zawsze znajdę coś, co mi się podoba i mojej partnerce
ODPOWIEDZ