Stomatolog - polecane gabinety

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
ambra
Posty: 58
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:03

Stomatolog - polecane gabinety

Post autor: ambra »

Chciałam zacząć wątek, w którym możemy dzielić się namiarami na dobrych dentystów i sprawdzone kliniki stomatologiczne ;) W Łodzi chodzę tu: http://designdentalclinic.pl/ i oceniam bardzo wysoko. Pokonałam w końcu strach przed dentystą, wyleczylam wszystkie zęby + miałam tu też implanty. A Wy gdzie chodzicie do staomatologa? I jak często?
Awatar użytkownika
Kundzia
Posty: 87
Rejestracja: 13 sty 2019, 16:30

Re: Stomatolog - polecane gabinety

Post autor: Kundzia »

Do tej pory to nie miałaby się czym pochwalić, bo nie trafiłam jeszcze na dobrego stomatologa. Jednak niedługo chcę odwiedzić klinikę Dental Pro w Gdyni Pogórze. Krewni opowiadali mi, że warto poznać lekarzy, którzy tam pracują, ponieważ stosują nowoczesne metody leczenia i mają życzliwe podejście do pacjentów. Chyba się na te gabinety zdecyduję i wtedy wyrażę swoją opinię :)
Awatar użytkownika
rafka
Posty: 189
Rejestracja: 05 lut 2019, 13:32

Re: Stomatolog - polecane gabinety

Post autor: rafka »

Zdecydowanie warto korzystać z gabinetów, w których pracują świetni specjaliści, którzy mają wiedzę i doświadczenie. Do tego stosują nowoczesne metody, pracują na najlepszym sprzęcie. Takie godne polecenia gabinety ma https://dental-team.pl/uslugi/stomatologia-estetyczna/ w Katowicach i w Chorzowie. Zawsze doradzą najlepsze rozwiązanie, tak żeby pacjent był zadowolony.
Awatar użytkownika
madzik
Posty: 85
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:21

Re: Stomatolog - polecane gabinety

Post autor: madzik »

Dobry, sprawdzony stomatolog to skarb. Warto wybierać takie miejsca jak https://klinikastomatologii.eu/uslugi/implanty/ , gdzie można liczyć na wysoką jakość usług. Gdzie z wieloma problemami można się zgłosić. Właśnie w tej klinice można wstawić implanty jeśli ktoś ma braki w uzębieniu. Zawsze lekarz na wstępie oceni i doradzi jakie będzie najlepsze rozwiązanie.
ODPOWIEDZ