Suplement na pamięć - Mind Up

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
IrkaNil
Posty: 155
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:42

Suplement na pamięć - Mind Up

Post autor: IrkaNil »

Hej!
Ostatnio już miewam coraz większe problemy z pamięcią, dlatego chciałbym zapytać Was czy bierzecie może jakieś suplementy na wspieranie procesów myślowych? Znajomy z pracy wspominał mi tutaj o Mind UP, ale wolałbym się jeszcze upewnić i warto iść w tym kierunku?
Pozdrawiam!

venta airwasher lw25 review
Awatar użytkownika
Werinka
Posty: 171
Rejestracja: 22 lip 2019, 9:01

Re: Suplement na pamięć - Mind Up

Post autor: Werinka »

Ja jestem jak najbardziej za i jeżeli chodzi o wybór to koniecznie zwróć uwagę na Mind Up https://www.grinday.com/pl/sklep/12-min ... -mind.html ponieważ to jeden z nielicznych suplementów, którzy realnie może pomóc osobom szukającym wsparcia w zakresie poprawy pamięci, skupienia, ale również zapamiętywania.
Awatar użytkownika
jowitka
Posty: 107
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:29

Re: Suplement na pamięć - Mind Up

Post autor: jowitka »

A czy kojarzycie może suplementy diety https://genactiv.eu ? Ostatnio słyszałam, że działają one na trzech płaszczyznach- zdrowie, siła i motywacja. Zastanawiam się czy je ni wypróbować? Ponieważ zdrowie jest dla mnie bardzo ważne.
Awatar użytkownika
legend
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:26

Re: Suplement na pamięć - Mind Up

Post autor: legend »

Ogólnie to ja nic na razie nie biorę, bo od kiedy mąż ma problemy z erekcją, moje kłopoty poszły gdzieś na bok. Wiem, że nie jest to bóg wie jakie problematyczne, ale jednak seks jest dla nas obojgu bardzo ważny. Czytałam, że to https://opinie-konsumentow.pl/tribulus- ... mezczyzna/ może mu pomóc. To prawda?
Awatar użytkownika
Darianna
Posty: 29
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:35

Re: Suplement na pamięć - Mind Up

Post autor: Darianna »

legend pisze: ↑19 sie 2019, 13:36 Ogólnie to ja nic na razie nie biorę, bo od kiedy mąż ma problemy z erekcją, moje kłopoty poszły gdzieś na bok. Wiem, że nie jest to bóg wie jakie problematyczne, ale jednak seks jest dla nas obojgu bardzo ważny. Czytałam, że to https://opinie-konsumentow.pl/tribulus- ... mezczyzna/ może mu pomóc. To prawda?
Również wydaje mi się to dobra opcja, która przynosi realne korzyści jeśli chodzi o lepszą pamięć, koncentrację i samą pracę mózgu, bo czasami natłok rzeczy do załatwienia jest tak duży że lepiej jednak się czymś wspomagać i świetnym przykładem jest właśnie Mind Up ponieważ to suplement o naturalnym składzie i wysokiej skuteczności działania.
Awatar użytkownika
Oliwka95
Posty: 28
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:48

Re: Suplement na pamięć - Mind Up

Post autor: Oliwka95 »

Ciekawe spostrzeżenia, moim zdaniem warto brać takie suplementy ale również mieć notatnik żeby niektórych rzeczy (tych najważniejszych) jednak nie zapominać.
Awatar użytkownika
Daros
Posty: 14
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:23

Re: Suplement na pamięć - Mind Up

Post autor: Daros »

Ja pozostaję przy Mind Up i to przede wszystkim właśnie z tego względu, że bardzo dobrze działa. Pozbyłam się dużych problemów jeśli chodzi o zapamiętywanie, czy koncentrację a w mojej pracy, czyli księgowości jest ona bardzo ważna abym nic nie pomieszała. Dlatego bez dwóch zdań zajrzyj na https://www.grinday.com/pl/sklep/12-min ... -mind.html i wypróbuj, jest to suplement który przynosi realne korzyści w tym zakresie.
Awatar użytkownika
tormund92
Posty: 548
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Suplement na pamięć - Mind Up

Post autor: tormund92 »

Coraz bardziej jestem aktywna na rowerze i zastanawiam się nad stosowaniem odpowiednich suplementów diety. Nawet czytałam tutaj https://mejores-suplementos.es/ o suplementach diety dla sportowców, ale osoby mniej aktywne też mogą je stosować. A wy korzystacie z jakiś suplementów diety ?
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Re: Suplement na pamięć - Mind Up

Post autor: Kamilla36 »

Przede wszystkim warto jest dbać o myślenie i koncentrację, dlatego jakiekolwiek działanie w tym kierunku jest wskazane. Ja polecam zażywać lecytynę, która poza poprawą pamięci i koncentracji ma też wiele innych zalet, o których można dowiedzieć się z artykułu ze strony: https://apteline.pl/artykuly/lecytyna-n ... ej-zalety/ . Jest po prostu świetna.
Tośka21

Re: Suplement na pamięć - Mind Up

Post autor: Tośka21 »

Korzystajcie na co dzień z suplementacji? Ja przyznam, że kiedyś był to dla mnie kompletnie odległy temat, wydawało mi się, że skoro czuję się dobrze, to nie muszę niczym dodatkowo się wspomagać i to był duży błąd. Jeśli sami też jesteście na taki etapie, to może warto poczytać trochę o różnych suplementach https://ktomalek.pl/suplementy/pamiec-i ... ja/cs-24/1 i jak będziecie mieli już jakąś wiedzę, to może uda Wam się dobrać coś do swoich potrzeb.
ODPOWIEDZ