Szczypiące oczy - iść do okulisty?

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Alicja

Szczypiące oczy - iść do okulisty?

Post autor: Alicja »

Ktoś miał podobny problem?
Czy ze szczypiącymi oczami najlepiej wybrać się do okulisty?
Tutaj https://holsamed.pl/poradnia-okulistyczna/ widziałam stronkę, gdzie co nieco piszą na ten temat.
Może są jakieś krople, które można sobie samemu zaaplikować bez chodzenia po lekarzach?
drópsik

Re: Szczypiące oczy - iść do okulisty?

Post autor: drópsik »

Witam,zalezy mi na wizycie u okulisty. Czy uwazacie,ze warto zapisywac sie przez Internet czy osobiscie? Co sądzicie o tym https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku ? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat.
Mirką

Re: Szczypiące oczy - iść do okulisty?

Post autor: Mirką »

To zalezy co się dzieje. Ja miałam takie problemy po soczewkach. i powiem szczerze , że byłam leczona itd. różnymi lekami. W końcu zdecydowałam sie na zabieg Lentivu i wszystko minęło. jak dla mnie zabieg rewelacja .
Luśka

Re: Szczypiące oczy - iść do okulisty?

Post autor: Luśka »

Tak! albo chociaż kupić krople do oczu jakieś nawilżające itd. U mnie evotears Omega się bardzo fajnie sprawdzają to może spróbuj? mają dobry skład bo są wegańskie no i nie mają żadnych konserwantów :) to dobrze dla oczu że nic zbędnego do nich nie trafi
Rafał

Re: Szczypiące oczy - iść do okulisty?

Post autor: Rafał »

Wizyta u okulisty nigdy nie zaszkodzi. Ja mogę Wam polecić przede wszystkim to, byscie dobrze zastanowili się, co faktycznie mogłoby najlepiej sprawdzić się u Was. Jednak takie krople jak https://ktomalek.pl/nawilzajace-krople-do-oczu/k-42/1 mogą być dla Was ciekawym wsparciem, więc koniecznie zwróćcie na nie uwagę już teraz.
ODPOWIEDZ