Szukam cateringu dietetycznego

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
malenka
Posty: 20
Rejestracja: 28 mar 2020, 13:35

Szukam cateringu dietetycznego

Post autor: malenka »

Cześć :) Szukam cateringu dietetycznego. Chciałabym zrzucić zbędne kilogramy, na diecie bezglutenowej. Jesteście w stanie mi coś polecić?

święta sara patronka
Awatar użytkownika
kora
Posty: 239
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:19

Re: Szukam cateringu dietetycznego

Post autor: kora »

Też chętnie się dowiem, bo też zauważyłam że produkty glutenowe źle wpływają na mój organizm.
Awatar użytkownika
mariolle
Posty: 374
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:48

Re: Szukam cateringu dietetycznego

Post autor: mariolle »

Dziewczyny, obecnie nie brakuje firm które świadczą usługi z zakresu cateringu. Wiadomo, każdemu z nas będzie odpowiadać całkiem coś innego. Ja na przykład od dłuższego czasu korzystam z oferty https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/czestochowa i szczerze mówiąc, to nie mam na co narzekać. Macie do wyboru kilka opcji - w tym także dietę bez glutenu, ktora jest odpowiedno zbilansowana, pełna w owoce i warzywa.
Awatar użytkownika
malenka
Posty: 20
Rejestracja: 28 mar 2020, 13:35

Re: Szukam cateringu dietetycznego

Post autor: malenka »

mariolle, dziękuję Ci bardzo! Widzę, że na ich stronie jest możliwość zamówienie cateringu testowego, na kilka dni.. bez konieczności kupowania abonementu na kilka tygodni z góry, więc na pewno ich sprawdzę.
Awatar użytkownika
kaczor
Posty: 62
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:30

Re: Szukam cateringu dietetycznego

Post autor: kaczor »

Kateringi dietetyczne są dobrym rozwiązaniem jak dużo ćwiczycie, macie dużo ruchu. Pisze o tym w tym http://www.poradniki24h.pl/5212/jak-pow ... fizycznie/ artykule. Wtedy musimy dostarczać naszemu organizmowi więcej minerałów i mikroelementów.
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 16
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:03

Re: Szukam cateringu dietetycznego

Post autor: AnitaT »

Ja zamawiam sobie z Wygodnejdiety i jestem z nich bardzo zadowolona. Jem smacznie, zdrowo i co ważniejsze regularnie. To wygodne rozwiązanie bo sama nie muszę gotować a dzięki temu mam więcej czasu na ćwiczenia;)
ODPOWIEDZ