Warsztat samochodowy

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
Agosia
Posty: 174
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:12

Warsztat samochodowy

Post autor: Agosia »

Otworzenie warsztatu może byc sporym wyzwaniem, bo stawianie budynku i te całe formalności mogą nas jedną przerosnąć. Znalazłam dla tego bardzo fajną alternatywe. W tym miejscu https://pronamiot.pl/index.php/jak-stwo ... -warsztat/ fajnie opisali ktok po kroku jak postawić taki warsztat.
Awatar użytkownika
calineczka
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:26

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: calineczka »

Będziesz korzystała z tej opcji? A może wasz warsztat już stoi? Podziel się koniecznie, czy wszystko dobrze poszło. Mąż planuje otworzyć swój i zastanawiamy się nad wynajmem albo skorzystaniem z oferty firmy, którą podałaś. Wybieramy również najpotrzebniejsze narzędzia na sam początek. Znaleźliśmy rewelacyjną stronkę http://www.wkretarki24.pl/ z kilkoma krokami pomagającymi dobrać odpowiednią wkrętarkę. Wiadomo, że to zdecydowanie niezbędne urządzenie w takim warsztacie. Wy już macie kupione narzędzia?
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Sylwia »

Zgadzam się, otworzenie własnego warsztatu samochodowego to nie lada wyzwanie. Trzeba na pewno pamiętać o jego odpowiednim wyposażeniu. W takim warsztacie mogą się przydać na przykład wyciągarki samochodowe. To, czy wybierzecie takie z linami stalowymi, czy z syntetycznymi, zależy od Was. Przeczytajcie sobie jednak na stronie internetowej https://www.globewings.net/pl/zycie/wyc ... yczna.html czym się one różnią.
ODPOWIEDZ