wirtualne biuro

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 41
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:50

wirtualne biuro

Post autor: deborah »

Zastanawiam się, czy wynająć wirtualne biuro Kraków. Jest to znacznie tańsza alternatywa, w porównaniu do tradycyjnego wynajmu lokalu. Znacie taką formę?
Awatar użytkownika
emka012
Posty: 164
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: wirtualne biuro

Post autor: emka012 »

Super opcja!

___
https://www.protect-vehicle.eu/
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Re: wirtualne biuro

Post autor: Kamilla36 »

Na początku założenia swojej działalności myślałem nad wynajęciem biura, jednak zrezygnowałem z tej opcji i wybrałem biuro wirtualne Warszawa https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/ ciesze się, że to zrobiłem, ponieważ nie będę borykał się z problemami wynajmu biura.
Kasia Asiaś

Re: wirtualne biuro

Post autor: Kasia Asiaś »

https://www.tomedo.pl/blog/dlaczego-war ... ego-biura/ - ten artykuł powinien Cię przekonać do skorzystania z biura wirtualnego. Zawiera zalety skorzystania z biura wirtualnego np. odbieranie poczty, skanowanie jej i raz w miesiącu na Twoja prośbę mogą Ci wysłać ją pocztą na wskazany adres!
Awatar użytkownika
modna9
Posty: 262
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:22

Re: wirtualne biuro

Post autor: modna9 »

Działasz w branży internetowej? A może prowadzisz inny biznes i nie potrzebujesz całego zaplecza biurowego, które może w znacznym stopniu zwiększyć koszty Twojej działalności? W takim wypadku wirtualne biuro Warszawa to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Warto sprawdzić jak działa tego rodzaju biuro i postawić na nie.
Renata

Re: wirtualne biuro

Post autor: Renata »

Korzystam z usług wirtualnego biura! Zdecydowałam się na https://clockwork-poznan.pl/


Jestem bardzo zadowolona bo poza biurem, mogę korzystać też z sal konferencyjnych i organizować w nich spotkania z klientami. To jest dla mnie ogromny plus, bo nie muszę płacić dodatkowo za wynajem gdy chce zrobić większe spotkanie. Zresztą nie wydaje pieniędzy na wynajem samodzielnego biura i mam od razu pracowników, którzy mi odbierają pocztę.

Dowiedziałam się właśnie o tej firmie z artykułu https://jakzalozycdzialalnosc.pl/2022/05/17/wirtualne-biuro-jako-siedziba-firmy/

Ale oni mają też biura w innych miastach, nie tylko w Poznaniu
Amina

Re: wirtualne biuro

Post autor: Amina »

Wirtualne biuro to świetny pomysł!

Zakładałam swoją firmę w Szczecinie 3 lata temu. Też zdecydowałam się na wirtualne biuro i cieszę się, bo wybrałam właściwe :D

Podpisałam umowę z biurem Immab.
Oferują swoje usługi za 100 zł miesięcznie. Odbierają twoje listy, i dają ci znać. Jeżeli potrzebujesz, zrobią skan, lub możesz sam przyjść do nich po listy.
Przez 3 lata współpracy żadnego razu nie miałam z nimi problemów ani przykrych niespodzianek. Oni są sumiennym biurem i godni mojego zaufania.
Adres do rejestracji i korespondencji to Niemierzyńska 7/U1. To jest dobra okolica, niedaleko centrum miasta i blisko Technoparku Pomerania.
Kiedy przychodzę do biura odebrać pocztę, zawsze widzę uśmiechniętego chłopca, który zapewnia miłą obsługę :) W tym biurze uprzejmie się odnoszą do swoich klientów.

Zdecydowanie polecam!!!
Macie tu numer do nich: 720 030 609
Wirtualne biuro

Re: wirtualne biuro

Post autor: Wirtualne biuro »

Ja polecam wirtualne biuro Kraków, gdyż można tam zarejestrować firmę lub spółki już w cenie 39 zł netto miesięcznie. Firma oferuje także usługi dodatkowe takie jak księgowość, pomoc administracyjną, czy doradztwo ubezpieczeniowe. Przedsiębiorca może się tam czuć w pełni zaopiekowano, a jego sprawy załatwione od A do Z.

cennik wirtualnego biura w Krakowie jest taki:
  • 39 zł na miesiąc jeżeli płacisz za dwa lata z góry,
    49 zł na miesiąc, gdy płacisz za cały rok z góry,
    59 zł na miesiąc gdy wystawiają Ci fakturę w każdym miesiącu.
Pełna nazwa firmy to Wirtualne biuro Kraków sp. z o. o.
strona firmy:
https://24wirtualne-biuro.pl/krakow
ODPOWIEDZ