wirtualne biuro

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 41
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:50

wirtualne biuro

Post autor: deborah »

Zastanawiam się, czy wynająć wirtualne biuro Kraków. Jest to znacznie tańsza alternatywa, w porównaniu do tradycyjnego wynajmu lokalu. Znacie taką formę?
Awatar użytkownika
emka012
Posty: 164
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: wirtualne biuro

Post autor: emka012 »

Super opcja!

___
https://www.protect-vehicle.eu/
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Re: wirtualne biuro

Post autor: Kamilla36 »

Na początku założenia swojej działalności myślałem nad wynajęciem biura, jednak zrezygnowałem z tej opcji i wybrałem biuro wirtualne Warszawa https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/ ciesze się, że to zrobiłem, ponieważ nie będę borykał się z problemami wynajmu biura.
Kasia Asiaś

Re: wirtualne biuro

Post autor: Kasia Asiaś »

https://www.tomedo.pl/blog/dlaczego-war ... ego-biura/ - ten artykuł powinien Cię przekonać do skorzystania z biura wirtualnego. Zawiera zalety skorzystania z biura wirtualnego np. odbieranie poczty, skanowanie jej i raz w miesiącu na Twoja prośbę mogą Ci wysłać ją pocztą na wskazany adres!
Awatar użytkownika
modna9
Posty: 281
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:22

Re: wirtualne biuro

Post autor: modna9 »

Działasz w branży internetowej? A może prowadzisz inny biznes i nie potrzebujesz całego zaplecza biurowego, które może w znacznym stopniu zwiększyć koszty Twojej działalności? W takim wypadku wirtualne biuro Warszawa to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Warto sprawdzić jak działa tego rodzaju biuro i postawić na nie.
Renata

Re: wirtualne biuro

Post autor: Renata »

Korzystam z usług wirtualnego biura! Zdecydowałam się na https://clockwork-poznan.pl/


Jestem bardzo zadowolona bo poza biurem, mogę korzystać też z sal konferencyjnych i organizować w nich spotkania z klientami. To jest dla mnie ogromny plus, bo nie muszę płacić dodatkowo za wynajem gdy chce zrobić większe spotkanie. Zresztą nie wydaje pieniędzy na wynajem samodzielnego biura i mam od razu pracowników, którzy mi odbierają pocztę.

Dowiedziałam się właśnie o tej firmie z artykułu https://jakzalozycdzialalnosc.pl/2022/05/17/wirtualne-biuro-jako-siedziba-firmy/

Ale oni mają też biura w innych miastach, nie tylko w Poznaniu
Amina

Re: wirtualne biuro

Post autor: Amina »

Wirtualne biuro to świetny pomysł!

Zakładałam swoją firmę w Szczecinie 3 lata temu. Też zdecydowałam się na wirtualne biuro i cieszę się, bo wybrałam właściwe :D

Podpisałam umowę z biurem Immab.
Oferują swoje usługi za 100 zł miesięcznie. Odbierają twoje listy, i dają ci znać. Jeżeli potrzebujesz, zrobią skan, lub możesz sam przyjść do nich po listy.
Przez 3 lata współpracy żadnego razu nie miałam z nimi problemów ani przykrych niespodzianek. Oni są sumiennym biurem i godni mojego zaufania.
Adres do rejestracji i korespondencji to Niemierzyńska 7/U1. To jest dobra okolica, niedaleko centrum miasta i blisko Technoparku Pomerania.
Kiedy przychodzę do biura odebrać pocztę, zawsze widzę uśmiechniętego chłopca, który zapewnia miłą obsługę :) W tym biurze uprzejmie się odnoszą do swoich klientów.

Zdecydowanie polecam!!!
Macie tu numer do nich: 720 030 609
Wirtualne biuro

Re: wirtualne biuro

Post autor: Wirtualne biuro »

Ja polecam wirtualne biuro Kraków, gdyż można tam zarejestrować firmę lub spółki już w cenie 39 zł netto miesięcznie. Firma oferuje także usługi dodatkowe takie jak księgowość, pomoc administracyjną, czy doradztwo ubezpieczeniowe. Przedsiębiorca może się tam czuć w pełni zaopiekowano, a jego sprawy załatwione od A do Z.

cennik wirtualnego biura w Krakowie jest taki:
  • 39 zł na miesiąc jeżeli płacisz za dwa lata z góry,
    49 zł na miesiąc, gdy płacisz za cały rok z góry,
    59 zł na miesiąc gdy wystawiają Ci fakturę w każdym miesiącu.
Pełna nazwa firmy to Wirtualne biuro Kraków sp. z o. o.
strona firmy:
https://24wirtualne-biuro.pl/krakow
Formica1234

Re: wirtualne biuro

Post autor: Formica1234 »

Gdybyście urządzali swoje biuro to polecam wam ofertę na meble metalowe biurowe to solidne wyposażenie dla biur czy recepcji albo szatni szkolnych lub szati na siłownię. To bardzo szeroka ale tez atrakcyjna ofera z którą warto się zapoznać.
ODPOWIEDZ