Zrogowacenie paznokci

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
Felicja79
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2022, 12:44

Zrogowacenie paznokci

Post autor: Felicja79 »

Czy możecie mi polecić coś na zrogowacenie paznokci? Jak myślicie, czym może być to w ogóle spowodowane? Zastanawiam się, czy może byc to na przykład początkowe stadium grzybicy paznokci i najlepiej byłoby to jednak skonsultować ze specjalistą. No i pytanie, czy zapisać się do dermatologa, czy lepszym wyborem w tym wypadku będzie lekarz podolog od stóp?
rango

Re: Zrogowacenie paznokci

Post autor: rango »

Skoro jesteśmy przy temacie zdrowia i pielęgnacji stóp to na pewno przyda się także namiar na punkt jakim jest hurtownia podologiczna , w którym można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne produkty, potrzebne do utrzymania stóp w dobrej kondycji
onlineitsa

Re: Zrogowacenie paznokci

Post autor: onlineitsa »

good dgeej jjjs jsjs jsikms knjjs kjnjnsd mjnjnjwd zjisd jnjfe nasj nn cjs mnjnd nndj nnnc jds jnjknd njknd kjnd jjndnnhd hbhbdhkloia ijoiame k kjnoiw mjniower m jkhnf njajnd jjjnjid kjnkhikdef nkjhnf mnkfe mnjjkc mnkjnda nkjhd jjijds jnihiuvd jnhuhdf mjifsm jnjknfs mnkjf mnjkjkfds nkf jnndk mjnjknnsd kjksdf jndws mmbkjkfv mjnsndw nbjshedb bsjd bjsd jjd bjsdb jhbjsdkf cbjsnd jbjbhjsd bjd bkjnkjnc kjnjknkjcf njkfnc jknbcjsj nkjnfhabs hbhbda jhbhjb hbhhbawk mbkjnf kjdef jnkjfhttps://www.onlineitsallaboutblogs.com
matyldawik

Re: Zrogowacenie paznokci

Post autor: matyldawik »

Moim zdaniem powinieneś udać się do specjalisty. Polecam Ci gabinet podologiczny Łódź, gdzie przyjmuje specjalistka Maja Gortat. Mnie bardzo pomogła :)
matyldawik

Re: Zrogowacenie paznokci

Post autor: matyldawik »

Moim zdaniem powinieneś udać się do specjalisty. Polecam Ci gabinet podologiczny Łódź, gdzie przyjmuje specjalistka Maja Gortat. Mnie bardzo pomogła :)
ODPOWIEDZ